Odpolední kurzy lezení pro děti a mládež ve věku 4-18 let

Pro děti 4-6 let

Kdy: 1x týdně/1h  (první lekce zdarma)
Cena: 2.500 Kč na pololetí s půjčovným/ přibližně 18 lekcí za pololetí – záleží na organizaci školního roku

Pro děti 7-18 let

Kdy: 1x týdně/1,5h  (první lekce zdarma)
Cena: 3.300 Kč na pololetí s půjčovným/ přibližně 18 lekcí za pololetí – záleží na organizaci školního roku

Přijďte si k nám vyzkoušet trénink sportovního lezení, u kterého zažijete spoustu zábavy a poznáte nové kamarády. Bouldering je nově Olympijský sport, který rozvíjí obratnost, motoriku a sílu těla i ducha!

Lekce jsou určeny jak úplným začátečníkům, tak dětem, které se už s lezením setkaly a chtějí se naučit více. Skupinky jsou tvořeny s ohledem na věk a zdatnost, v max. počtu šesti dětí na jednoho školeného instruktora.

Skrze hry si děti osvojí obratnost a koordinaci nejen na stěně. Nenucenou formou se učí správným lezeckým návykům, od rozcvičky, přes techniku lezeckého pohybu, práci s lanem, základy metodiky a strečinku.

Lezení je pro člověka a především pro děti přirozeným pohybem.  Toho využíváme ve prospěch zdravého a rovnoměrného rozvoje pohybového aparátu dětí. Ve spolupráci s fyzioterapeuty z Fyzio Gym Cooper zařazujeme do aktivit kompenzační cvičení, která podporují správné držení těla.

Upozornění pro rodiče: 
Lekci je možno si nahradit pouze v případě, že byla absence dítěte na lekci řádně předem omluvena, a to formou e-mailu na adresu kurzy@hangarbrno.cz nebo formou SMS na telefonní číslo 605 300 612 nebo 731 713 155. 

Objednávka do kurzuZákonný zástupce / Kontaktní osoba:Nabídka kurzů: