Náš tým

Adam Ondra

Adam Ondra

Profesionální lezec a partner lezecké stěny Hangar

Mým životním posláním a profesí je lezení, které je naštěstí tak rozmanité, že se mu mohu věnovat 365 dní v roce. Jsem hrdým partnerem Hangaru, díky kterému se můžete lezci tělem i duší, stát i Vy.

Kateřina Kuřátková (media, interviews, events)
Email.: katerina@adamondra.com

laboun

Tomáš Labounek

CEO

Jsem ideovým otcem Hangaru. Obrátit se na mě můžeš se stávajícími, nebo novými kontrakty se stěnou.

Dominika Chlebková

Dominika Chlebková

Manažerka provozu

Starám se o vše spojené s chodem a provozem stěny. Mám pod palcem bar, bistro, kavárnu a všechen servis spojený se zákazníky. Péče o personál stěny a HR je také v popisu mé práce. Kontaktovat mě můžete i s novými produkty, co by se hodily k nám na bar.

Pavel Labounek

Pavel Labounek

Finance a účetnictví

Mám na starosti ekonomiku a finance.

Markéta Kopecká

Markéta Nováčková

EVENT MANAGER

Řeším veškeré eventy na Hangaru. Pomůžu ti také s mediálním partnerstvím nebo naplánovat akci pro tvoji školu či pracovní team.

Barbora Durajová

Barbora Durajová

Manažerka spolku Hangar Rockets Brno, z.s.

Mám pod sebou správu, koordinaci a právní podporu našeho spolku Hangar Rockets Brno, z.s. který se stará o lezecký oddíl a o všechny lezecké kurzy a lekce na stěně. 

Mikuláš Chlebek

Mikuláš Chlebek

Technik

Mým posláním je udržet vše neživé na stěně v chodu a dobré kondici. Vymýšlím a tvořím inovace, servisuji a starám se o technickou údržbu. Máš nějaký nápad, co na stěně vylepšit? Sem s ním!

Štěpán Volf

Štěpán Volf

Kapitán raket

Jsem trenér české lezecké reprezentace. Veškeré své znalosti a dovednosti předávám ostatním trenérům na Hangaru a všem dětem našeho lezeckého oddílu HANGAR Rockets. Jsem tedy garantem správného tréninkového programu dětí a mládeže.

Štěpán Stráník

Štěpán Stráník

Master šef stavěč

Jsem autorem desítek cest, které vznikají každý týden na Hangaru. Stavím pro Hangar, stavím pro českou reprezentaci, stavím pro Adama Ondru. Tvorba a vizualizace všech možných pohybů je můj denní chleba, a to co mě nejvíce baví. 

SLA00821

Veronika Knišová

Zástupce provozní

Mojou úlohou je byť pravá ruka managera provozu. Mám obrovskú radosť, keď môžem zveľaďovať Hangar a na smene vám púšťať moje obľúbené skladby.

Lucie Prci Hanousková

Lucie Hanousková

Vedoucí směny

Na Hangaru jsem od prvního dne otevření a přirostl mi k srdci tak, že už nemůžu přestat. Mám ráda lidi, mám ráda provoz, mám zkrátka ráda Hangar a společně se uvidíme každý týden za barem.

2-3

Adéla Pakostová

Vedoucí směny

Na Hangaru mě nejvíc baví protikladná kombinace systému a dynamiky provozu, příjemná atmosféra mezi hosty i za barem a živelnost směn, která mě nabíjí.

DSC03879

Adéla Němcová

Vedoucí směny

V ruchu živého provozu jsem jako doma, což je jedním z mnoha důvodů, proč mě tahle práce tak baví. Budu se na vás těšit za barem, a když mě zrovna neuvidíte tam, potkáme se třeba v Hangarovské posilce či na stěně.

kačka

Kateřina Macharáčková

Vedoucí směny

Na Hangaru zastávám jak pozici vedoucí směny, tak i trenérky dětských kroužků. S úsměvem vás ráda obsloužím, uvařím kafe nebo natočím pivko, také vám ráda poradím s výběrem těch správných lezeček.

SLA00865 (1)

Sára Gaľová

Vedoucí směny

Ako najnovší prírastok do nášho Hangar tímu ma od prvého momentu zaujala pestrosť smien a komunita ľudí, ktorá sa tu pohybuje.
Vždy vás teda privítam s úsmevom, či už za barom, alebo na stene.

SLA00876 (1)

Karolína Berenová

Vedoucí směny

Hangar pro mě nepředstavuje jen práci, ale i velkou radost a inspiraci. Proto mě často uvidíte za barem, na stěně nebo jen tak zevlit na zahrádce. Ráda tě obsloužím, natočím pivko a posdílím radost z vylezených cest.