Hangar

nejmodernější boulder v širokém okolí

Hala A

Hala A je mateřskou lodí Hangaru, která v roce 2019 otevřela novou éru moderního boulderingu v České republice. Přes 1000 m² lezecké plochy a 120 boulderů v obtížnosti 5A až 8A je zaručenou zábavou na každý den a posouvání osobních limitů. Lezecké profily jsou pro úplné začátečníky i zkušené matadory. 

Fotogalerie:

nejmodernější boulder v širokém okolí

Hala B

Bouldering je progresivní a Hangar taky! Hala B je mladší a modernější, dvoupatrovou sestrou haly A, nabízí 700 m² lezecké plochy, jejíž profily jdou s trendem moderního boulderingu. Ideovým otcem profilů je Adam Ondra a přední stavěčská esa v ČR. Spousta prostoru a 70 boulderů všech obtížností, ve kterých si každý vyzkouší lezecké kroky jak ze světového poháru. 

Fotogalerie:

U boulderingu platí: “Train hard, play hard!”

Tréninkové zóny

Pro část “Train hard” má Hangar vymezeno hned několik tréninkových prostorů! Druhému patru v Hale A dominují dva moonboardy se sklonem 40⁰ a 25⁰ a sadami chytů 2024 a 2019. O kousek dál stojí kampus s lištami a oblinami všech rozměrů a tvarů stvořený pro trénink maximální síly. Hala B nabízí spray wall, hustě posázený chyty, o ploše 40 m² se sklonem 40⁰. Bouldery na spray wallu všech obtížností najdeš v aplikaci Stokt

Fotogalerie:

Každý týden nové bouldery, každý týden nová zábava!

Routesetting

Nových boulderů není nikdy dost, a proto se na Hangaru každé pondělí sundává 10 až 25 boulderů a v úterý od brzkých ranních hodin nastupuje stavěčská crew a vytváří nové, technické, silové, převislé, kolmé nebo dynamické bouldery v obou halách, tak aby se v novém týdnu nikdo nenudil. Kde nové bouldery přibyly, najdeš v aplikaci TopLogger!

K pravidelnému stavění přidáváme navíc 30 boulderů na začátku každého měsíce v rámci soutěže Hangar Challenge. Všechny bouldery z Hangar Challenge jsou vždy postaveny jen v jedné hale. Bouldery se sundávají 1-2 dny před posledním datem v měsíci a nová challenge se staví první den v měsíci v dopoledních hodinách.

nezapomínáme na nejmenší

Dětský park

Nezapomínáme i na ty nejmenší! Dětský pohybový park je vhodný pro děti již od 2 let.

Hrad, který je dominantou místnosti, může děti svézt ke hře na rytíře, jungli nebo piráty, je možné se schovat v jeho útrobách, vylézt na jeho hradby několika způsoby a když je potřeba prchat, tak rychle sjet dolů po skluzavce. Dětské hře se meze nekladou. 

Společně s hradem je zde i stěnka, která slouží malým dětem k učení se lezeckého pohybu hrou. K dispozici je i airtrack, spousta typů soft boxů, přes které se dá skákat, dělat kotrmelce a nebo vytvářet nejrůznější překážkové dráhy, a další pomůcky. Pro rodiče je připravena pohodlná sedačka, kde si mohou vychutnat kávu z našeho bistra.

Dítě do 6 let musí být pod dozorem rodiče.

Fotogalerie:

Zóna pro oddílové závoďáky

Rockets Zone

Zóna pro oddílové závoďáky, kam si bouldery může přijít vyzkoušet každý! Rockets Zone je primárně určena pro tréninky oddílu Hangar Rockets. Je zde k dispozici 250 m² lezecké plochy s 30 závodními bouldery od 5A do 7C a dětský spraywall. Klasifikace boulderů zohledňuje dětské rozměry, je tedy o 1-2 stupně lehčí pro dospělé, i přesto bouldery v této sekci mohou být velkou výzvou i pro dospělé.

Rockets Zone je uzavřena každý všední den od 15:30 do 19:00 z důvodu tréninku Hangar Rockets.

Fotogalerie:

nezapomínáme na nejmenší

Dětský koutek

Dětský koutek je místem pro děti v Hale A. Najdete tu dětskou lezeckou stěnu se skluzavkami a prolézačkami, kde se děti zabaví do sytosti, zatímco vy budete přes uličku pokoušet svůj boulder. 

Dítě do 6 let musí být pod dozorem rodiče.

Fotogalerie:

všestranný rozvoj dětí

Oddíl

Hangar je základnou dětského, lezeckého oddílu Hangar Rockets.

Máte doma malého opičáka a hledáte pro něj aktivitu, při kterém se všestranně rozvíjí a užije si spoustu zábavy? Přihlaste jej k nám do oddílu! Nabízíme pololetní kroužky lezení pro děti od 2 let. Jejich nabídku můžete najít zde

Fotogalerie:

KLIMATIZOVANÝ GYM SE SPOUSTOU MODERNÍCH POMŮCEK

Gym

Kettlebelly, medicine bally, core trainery, expandery, gym bally, ale také klasiky jako jednoručky, osa, bench lavice, kotouče, a hlavně dostatek volného místa pro aerobní trénink a posilování s vlastní vahou těla. To vše najdete v Hangar Gymu. 

Hangar Gym je ideální místo, kam se jít rozcvičit před lezením, odjet si svůj fitness trénink nebo se jít seznámit s posilovacími pomůckami. Pokud byste rádi do cvičení v gymu pronikli více, vyzkoušejte kruhové tréninky na Hangaru. 

Hangar gym je součástí vstupného na lezeckou stěnu. Návštěvní řád posilovny naleznete ZDE.

Fotogalerie:

LADĚNÉ NA MÍRU CHUTÍM SPORTOVCŮ

Hangar Cafe

Pohodlně se usaďte a vyberte se si z naší nabídky. Snídaně, stálá nabídka hlavních jídel, rychlá bagetka do ruky a nebo něco sladkého ke kávě či za odměnu. To vše z kvalitních surovin připraveno s láskou. K tomu kvalitní káva z pražírny Father’s, domácí limonáda, matcha a další pitíčka. Pivo a kofola na čepu je samozřejmostí.

Fotogalerie:

vybav se na trénink

Hangar Shop

Hangar outdoor shop je místo, kde se můžete vybavit na jakékoli dobrodružství. Najdete u nás světové outdoorové značky, a co momentálně nedržíme skladem, bez problému objednáte na našem e-shopu.

Fotogalerie: