NEJČASTĚJŠÍ OTÁZKY

NEJČASTĚJŠÍ OTÁZKY

Přehled nejčastějších otázek, které před návštěvou dost možná máte.

Proč se musím registrovat

Součástí registrace je souhlas s Návštěvním řádem, který musí znát každý, kdo chce na Hangaru vykonávat sportovní aktivity. Je fajn vědět, co se může, a co není dobrý nápad. Jednorázovou registrací se vyhneme zdržujícím podpisům při každé návštěvě.

Krom toho můžeš využít účet k vložení depozitu,koupit přes něj permanentku nebo členství.

Proč potřebuji čip?

Čip ti urychlí každý další vstup. Stačí dát obsluze, která automaticky uvidí, že jsi registrovaným členem, jestli máš členství nebo permanentku. Můžeš si na něj nahrát depozit a neřešit platbu pokaždé zvlášť.

 Pokud ti ale překáží, čip nemusíš mít pokaždé u sebe! Stačí si vyfotit čárový kód třeba do mobilu. Pokud používáš kartu Multisport, tvůj osobní kód se s ní spáruje a čip taky budeš moct vynechat.

Musím se registrovat znovu, když mám registraci v Ostravě?

Ano. Ostravská registrace ti v Brně bohužel nevystačí. Víme, že to není úplně radostné, ale z oficiálního hlediska bohužel potřebuje každé centrum vlastní registraci. Čip stačí pouze jeden na obě pobočky.

Může jít lézt dítě?

Určitě může, děti jsou obdivuhodní lezci! Je ale třeba mít na paměti, že dítě do 13 let musí být ve všech prostorách Hangaru pod neustálým dohledem rodiče nebo jiné dospělé osoby, která tímto přebírá za dítě odpovědnost.

Mladiství (13 – 18 let) budou pro samostatný sportovní pohyb po Hanaru potřebovat písemný souhlas zákonného zástupce – k dispozici zde.

Co budu potřebovat na první návštěvu?

Krása boulderování je v tom, že toho stačí jen maličko! Vem si pohodlné sportovní oblečení. Leze se v botech „lezečkách“ a aby neklouzaly ruce, používá se magnesium. Lezečky ti u nás půjčíme a magnesium pořídíš na recepci za pár kaček. Doporučujeme také ručník, zapotíš se!

Nemám lezečky, můžu lézt v teniskách?

Buď bez obav, lezečky ti rádi půjčíme. Na výběr je spousta velikostí a po každém použití je řádně dezinfikujeme. V jiných botech se na boulder nemůže. Krom toho, že by se opravdu nelezlo dobře, chyty by se poškodily.

Dá se na Hangaru parkovat?

Ano, Hangar má kolem sebe velké parkoviště s místy před vstupními dveřmi a vzadu za Hangarem. Na vrátnici vás pustí na zadní parkoviště. Kdyby byl parking obsazený, dá se auto postavit na odstavené parkoviště vedle Hangaru.

Dostanu se MHD?

Doporučujeme zastávku Ústřední hřbitov a Pražákova. Z obou zastávek jsi na Hangaru za 5-10 minut. Není to ideální rozehřívačka před lezením?

Je vstupné celodenní? 

Ano je. I když si koupíš vstup dopoledne, můžeš zůstat na Hangaru celý den.

Je otevřeno i víkendy a svátky?

Hangar je tady pro vás každý den. Víkendy i svátky. Jedinou výjimkou je Štědrý den.

Návod na registraci

  1. Na hlavní stránce webu klikni na tlačítko „Online registrace“

2. Stránka tě přesměruje na registrační formulář. Vyplň prosím všechny údaje označeným červeným štítkem:

3. Sjeď na stránce níže dolů a zvol si heslo. V posledním kroku bude ještě potřeba odškrtnout Souhlas s obchodními podmínkami, které si prosíme, projdi. Poté klikní na tlačítko „Registrovat“.

4. Voila, vítej na Hangaru!