Provoz v době epidemie koronaviru

Vážení návštěvníci HANGARU,

pro zajištění bezpečnosti Vaší i všech, kteří se o vás u nás starají, Vás po dobu trvání omezeného provozu prosíme o dodržování následujících hygienických pravidel, která jsme dočasně zavedli do provozního řádu:

 

 1. Přijďte k nám již převlečení do sportovního oblečení, u nás se jen přezujte do sportovní obuvi určené pro vnitřní prostory.
 2. Svoji venkovní obuv či jiné osobní věci můžete v případě potřeby umístit do své sportovní tašky, kterou Vám uschováme a pohlídáme.
 3. Nezapomeňte, že při pobytu u nás je zatím třeba mít zakrytá ústa a nos, jako nejvhodnější variantu doporučujeme např. roušku.
 4. Platby za cvičení preferujeme bezkontaktní.
 5. Při vstupu do lezeckého centra použijte připravené dezinfekční prostředky na ruce. A to jak před lezením, tak i po něm.
 6. Prosíme využívejte dočasně výhradně tekuté magnesium, ve kterém je vysoká koncentrace alkoholu a slouží tak, jako účinná desinfekce rukou i chytů!!
 7. 7. Vodu, jiné nápoje či potravinové doplňky si u nás můžete zakoupit, ale pouze v balené podobě. Pivo, kávu a dorty Vám připravíme, ale musíte si je vzít s sebou mimo prostor stěny.
 8. Dodržujte bezpečnou vzdálenost minimálně 2 m od dalších cvičících.
 9. Před i po použití cvičebních pomůcek jako činka, hrazda, kruh či bradla použijte dezinfekční prostředky.
 10. Při použití prostor toalet dodržujte bezpečnou vzdálenost. Snažte se chodit po jednom.
 11. Vzhledem k tomu, že budeme halu permanentně provětrávat, prosíme o nevypínání větráků a nezavírání světlíků a velkých nákladních vrat. S tímto také může být spojena nižší teplota v hale, tak tomu zkuste přizpůsobit své oblečení.
 12. V případě kurzů, skupinových lekcí a dětského oddílku je stanoven maximální počet na lekci v počtu 8 lidí plus instruktor.
 13. Maximální počet návštěvníků v jednu chvíli se budeme snažit regulovat tak, ať jsou splněny podmínky dodržování bezpečnostní vzdálenosti mezi jednotlivými lidmi.

 

Věříme, že přísná hygienická opatření společně zvládneme a vy se u nás budete cítit bezpečně. V případě jakýchkoliv otázek nebo provozních nedostatků kontaktujte náš personál. Jsme vám plně k dispozici.