fbpx

Poslední info před otevřením 3. 12. 2020

Poslední info před otevřením 3. 12. 2020
!! Poslední info před otevřením 3.12. 2020 – Otevíráme až v 18:00 !!
👉 Murphyho zákony, bohužel, fungují spolehlivě i v době koronakrize a poslední díl naší skládačky nového dopadiště, koberec, se opozdil u dodavatele a bude nám doručen až ve čtvrtek ráno😕 Bohužel tedy musíme ve čtvrtek OTEVŘÍT AŽ V 18:00 a ne v předem avizovaných 7:00 ráno. Moc nás to mrzí, ale bohužel s tím nic nenaděláme. Od rána pojedeme bomby, pecky a možná se nám podaří položit koberec a otevřít dříve. Sledujte ve čtvrtek stories☝️
👉Provoz a provozní doba v následujících dnech bude stejná, na jakou jste byli doposud zvyklí. Najdete ji na webových stránkách.
👉Omezení počtu návštěvníků se bude řídit naším online semaforem🚥, který se aktualizuje každé dvě minuty a vy si tak můžete kdykoli v čase ověřit, kolik zbývá volných míst k lezení. Hangar je veliký a místa je dostatek. Pokud by se však někomu stalo, že dojede na stěnu a zrovna se rozsvítí na semaforu červená, nevěště hlavy, čekací doba by měla být maximálně 15 minut.
👉Semafor najdete na homepage naší webové stránky https://hangarbrno.cz a takto bude fungovat:
⚪️ – Na stěně je pusto prázdno (až 90 volných míst)
🟢 – Pár lidí zkouší cesty. Stěna je jen pro ně (až 70 volných míst)
🟠 – Hangar žije! Bouldering je v plném proudu (zbývá 40 míst)
🔴 – Momentální kapacita je naplněna. Před lezením bude třeba chvíli počkat u pivka či kávičky. Předpokládaná čekací doba je 15 minut.