fbpx

UZAVŘENÍ LEZECKÉHO CENTRA 18. 12. 2020

UZAVŘENÍ LEZECKÉHO CENTRA 18. 12. 2020

Od pátku 18.12. nás čeká další lockdown. Skóre Covid vs. Hangar 3:0 pro nás nevěstí nic dobrého, prohráváme na plné čáře. Bohužel už tolik nebojujeme se samotným virem, jako spíše s naší vládou a jejími podivnými a chaotickými pravidly. Podle statistiky výskytu nákazy sport tvoří zanedbatelné 1-2 % z celku. Ve fitness centrech se dokonce od března do října nakazilo pouze 23 lidí. Jak by taky ne, pohyb byl odjakživa nejsilnějším očkováním proti nemoci.  Nosíme roušky, dodržujme počet lidí na m², dezinfikujeme, ale přesto musíme opět uzavřít stěnu.

Na rozdíl od velkých, pro stát mnohdy prospěšných hráčů, jako jsou fabriky, velké firmy, státní podniky, obchodní centra, která denně navštěvují desítky tisíc lidí. Právě ti ve statistickém koláči nákazy drží jednoznačné prvenství v řádech desítek procent šíření covid-19, a přesto zůstávají otevřeni.

Nechápeme, ale znovu uzavřeme a budeme zase bojovat do posledního dechu. Tentokráte spolu s ostatními vyvěsíme českou vlajku 🇨🇿 a připojíme se tak k symbolického protestu spolu s dalšími stěnami, posilovnami, hospůdkami, horskými chalupami a dalšími, kteří tvoří zanedbatelné procento šíření nákazy. Přesto musí opět dělat terč vládě, která buď záměrně, anebo z vlastní hlouposti střílí na špatnou bránu. Zjevně není důležité skórovat a porazit virus, důležité je zkrátka někam střílet. Ať máme všichni pocit, že se něco děje.

👉https://www.seznamzpravy.cz/…/sportem-ku-zdravi-podle…

👉https://www.uzis.cz/index.php?pg=aktuality&aid=8441

👉https://www.clubindustry.com/…/gyms-pose-low-covid-19…